Klubbat för:
5 200 SEK
1 500 SEK
GAFFLAR, 2 st, KNIVAR, 2 st, silver, sengustavianska 1700-talets slut, GAFFLAR, 4 st, empire, omkring 1800, längd ca 18-25 cm
Skador, bristningar
405522
2016-09-16