Ragnar Johansson
2016-09-16
405498
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
RAGNAR JOHANSSON (1913-1997): Landskap, monogramsignerad RJ, olja på duk, ca 100x81 cm