Peter Nyborg oljemålning
2016-09-16
405496
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER NYBORG (Danmark, född 1937): "Cuneo of Italy, signerad och daterad atergo P. Nyborg 2014, olja på duk, ca 80x80 cm