Peter Nyborg oljemålning
2016-09-16
405491
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PETER NYBORG (Danmark, född 1937): "To all kings", signerad och daterad a tergo P.Nybord 2012, olja på duk, ca 40x40 cm