Ljusstakar 1 par 1800-tal
2016-09-16
405430
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, GAB, Stockholm 1880, höjd ca 27 cm
Slitage