Byrå rokoko
Klubbat för:
39 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
BYRÅ, 1700-tal, rokoko, Jacob Sjölins art, fanérad i alm och rot, förgyllda beslag, med skrivskiva, höjd ca 82, 109x57 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
HISTORIK: Uppsala Auktionskammare, auknr 228, juni 2009
Smärre fanérskador
405416
2016-09-16