Holländsk skola 1800-tal
2016-09-15
405413
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HOLLÄNDSK SKOLA (1800-tal): Figurscen, olja på pannå, 27x21 cm