Bordslampa förgylld brons
2016-09-15
405313
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1800-talets slut, Louis XV-stil, förgylld brons, elektrifierad, tvåarmad, höj och sänkbar, höjd 56,5 cm