Bo Yson Sjöberg oljemålning
2016-09-15
405245
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BO YSON SJÖBERG (1915-1994):Sstadsmotiv, signerad och daterad Bo Yson -47, olja på pannå, 45x52 cm