Vägglampor engelsk stil
2016-09-15
405235
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VÄGGLAMPOR, 1 par, 19/2000-tal, engelsk stil, mässingsarm samt konisk glasskärm, diameter 21 cm
Smärre slitage