Oidentifierad konstnär oljemålning
2016-09-14
405191
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, parkmotiv, signerad 1883, olja på duk fäst på plywood, ca 48x50 cm
Fläckar på duken och retuscher