Oljemålning med flicka
2016-09-14
405154
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Flicka vid fotogenlampa, olja på pannå, ca 35x43 cm
Skador på duken, krackeleringar, färgbortfall