Esaias Thorén Halmstadgruppen
2016-09-14
405148
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
ESAIAS THORÉN (1901-1981): "Död svan", signerad och daterad E. Thorén 1943, gouache, 36x44 cm