Olle Nyman oljemålning
2016-09-14
405144
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OLLE NYMAN (1909-1999): "Rouissilon 1", signerad pch daterad O Nyman -48, olja på pannå, ca 53x76 cm