Bertil Norén akvarell
2016-09-14
405139
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERTIL NORÉN (1889-1934): Lekande barn på stranden, signerad, akvarell, ca 57x77 cm