Alf Lindberg oljemålnig
2016-09-19
405115
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ALF LINDBERG (1905-1990): "Stad i snö", signerad och daterad Alf Lindberg, olja på kartong, 24x33 cm