Lennart Gram
2016-09-14
405112
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LENNART GRAM (1910-1996): Porträtt av Mary v (Lyteen?) (enligt påskrift på baksidan), signerad, olja på pannå, ca 60 x 48 cm