Oidentifierad konstnär 1800-tal
2016-09-13
405110
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Flickor vid kanal, baksida med vidhäftat fragment av etikett "Artist: Lady.../ Nassau Street", olja på duk, ca 46x56 cm
Dubblerad, dukskador