Oidentifierad konstnär oljemålning
2016-09-13
405109
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Interiör med figurscen, otydligt signerad Jan Victor?, olja på duk, ca 54x75 cm
Dukskador, krackeleringar