Richard Björklund oljemålning
2016-09-13
405043
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RICHARD BJÖRKLUND (1897-1974), Hamnmotiv, olja på pannå, signerad Rich Björklund, ca 33x41 cm