Kikare
Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
TUBKIKARE, mässing, 1900-talets första hälft, delvis läderbeklädd, märkt Ross, London No 71785, Sold by Trotter, Ltd Glasgow, i läderfodral, längd ca 114 cm
Zustandsbeschreibung
Fläckar, smärre slitage, , kortad axelrem, läderfodral märkt Grant Forman
404958
2016-09-13