Laila Prytz
2016-09-13
404905
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LAILA PRYTZ (1907-1982): "Dansande geishor", signerad och daterad 1961, olja på pannå, ca 27x35 cm