Skåp i furu
2016-09-13
404851
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKÅP, 1930/40-tal, furu, dörrar med reliefdekor, höjd ca 200, 113x44 cm
Bruksslitage, ett lås kärvar