Byrå nyrenässans
2016-09-12
404797
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BYRÅ, 1800-talets slut, nyrenässans, imitationsmåleri, fyra lådor, draghandtag i mässing, höjd ca 94, 95x52 cm
Slitage