Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
BLYINFATTADE FÖNSTER, 2 st., omkring sekelskiftet 17/1800-talet, grönt glas, ca 107x44,5 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage
404714
2016-09-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner