Orientmatta
2016-09-11
404705
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ORIENTMATTA, norvästra Persien, polykromt mönster på blå botten, daterad 1352, ca 255x98 cm
Smärre slitage, långsidor med snärre skador