Ljusstakar
2016-09-11
404648
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, 1900-tal, rokokostil, Norge, svenska importstämplar, höjd ca 22 cm
Slitage