Oljemålning 1800-tal
2016-09-18
404636
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Fjordlandskap med båtar, signerade och daterad, GK -54, olja på duk, ca 79x118 cm
Dukskador