Affisch Sound of Music
2016-09-12
404625
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AFFISCH, Sound of Music, 98 x 67, Tabs Tryck, Jönköping 1960-tal
Smärre skador