Oljemålning
2016-09-11
404609
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Husarer, olja på duk, 38x45 cm
Krackeleringar