Tallrikar
2016-09-12
404603
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TALLRIKAR, 1 par, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), famille rose, dekor av trädgård med pion i emaljfärger samt järnoxid, fleur de lisbård i kälningen, diameter 23 cm
nagg, slitage