Birger Birger-Ericson
2016-09-10
404553
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
BIRGER BIRGER-ERICSON (1904-1994): "Kvinna med spegel", signerad Birger, olja på pannå, 72x59 cm