Netsuke
2016-09-10
404534
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
NETSUKE, 3 st, Japan, 1800-talets slut, elfenben, alla signerade, längd ca 3 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage.