Joakim Allgulander litografi
2016-09-10
404520
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "Agora", signerad och numrerad Joakim Allgulander 12/50, färglitografi, bladmått ca 40x49 cm., oramad
Oramad