Scroll Kina 1930-tal
2016-09-10
404518
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SCROLL, tranor under prunus, akvarell, Kina, 1930-tal, 156x75 cm
Revor, skador, fläckar