Joakim Allgulander grafiskt blad
2016-09-13
404516
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOAKIM ALLGULANDER (född 1965), " White spot", signerad och numrerad Joakim Allgulander, 84/210, grafiskt blad, 36x30 cm, oramad