Olle Olsson Hagalund färglitografi
2016-09-12
404501
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE OLSSON HAGALUND (1904-1972): Hagalundsmotiv, signerad Olle Olsson Hagalund, 220/260, färglitografi, 39x45 cm
Gulnat