Lennart Jirlow litografi
2016-09-12
404496
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): Konsthandlaren, signerad L. Jirlow, LVII/LXX, färglitografi, 45x55 cm blindstämpel Mourlot