Ryno Frieberg oljemålning
2016-09-12
404438
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RYNO FRIBERG (född 1920): Stilleben med blomma signerad och daterad Ryno 1958, olja på pannå, 33x15 cm