Skedar silver
2016-09-10
404434
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKEDAR, 15 st, silver, Sverige, kontrollstämplade, större skederna har monogramgravyr samt stämplade år 1858, mindre skederna stämplade 1929, vikt ca 530 g
Bruksslitage