Edvin Ollers oljemålning
2016-09-12
404420
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EDVIN OLLERS (1888-1959): Sydländskt landskap , signerad E Ollers, daterad 194?, olja på duk uppklistad på pannå ca 26x33 cm