Antik kelim
2016-09-10
404419
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ORIENTMATTA, östanatolisk kelim, Reyhanli, antik, ca 408x180 cm
Lagningar, slitage, fläckar