Bertel Bertel-Nordström oljemålning
2016-09-10
404390
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BERTEL BERTEL-NORDSTRÖM (1884-1967): Clown, signerad och daterad Bertel Nordström 1944, dedikation a tergo, olja på pannå, ca 35x27 cm