Sven Erixson X:et litografi
2016-09-10
404378
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SVEN ERIXSON X:et (1899-1970): "Västerbron" - Stockholm 1958, signerad Sven Erixson, 289/350, färglitografi, 34x43 cm.