Klubbat för:
800 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
SVEN ERIXSON X:et (1899-1970): "Västerbron" - Stockholm 1958, signerad Sven Erixson, 289/350, färglitografi, 34x43 cm.
Zustandsbeschreibung
404378
2016-09-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner