Ljuskrona rokokostil
2016-09-12
404369
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets andra hälft, rokokostil, med fem ljusarmar, höjd ca 58 cm
Slitage