Stig Claesson pastell
2016-09-10
404367
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STIG CLAESSON (Slas), (1928-2008): Landskapsmotiv, signerad och daterad Stig Claesson -74, pastell, ca 42x52 cm