Lena Cronqvist färglitografi
2016-09-10
404315
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LENA CRONQVIST (född 1938): "Insektssamlaren", signerad samt numrerad 72/175, färglitografi, tryckytan ca 34x28 cm.