Armband 18 k guld
2016-09-10
404297
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 35 000 SEK |
ARMBAND, 18 k guld, 1940/50-tal, längd 19 cm, vikt ca 101,5 g
Bucklor