Vas monokrom Kina
2016-09-09
404264
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VAS, porslin, Kina, 1900-tal, monokrom dekor, botten med sex karaktärers märke, höjd ca 32 cm
Smärre repor