Tycho Ödberg stockholmsmotiv
2016-09-08
404260
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TYCHO ÖDBERG (1865-1943): Stockholmsmotiv, signerad, olja på duk på pannå, ca 46 x 65 cm